ارسال پیامک تبلیغاتی بدون نیاز به اینترنت

حتما براتان اتفاق افتاده است که گاهی دقیقا زمانی که نیاز دارید تا اس ام اس تبلیعاتی ارسال نمایید، به اینترنت دسترسی ندارید و نمی توانید وارد پنل ارسال پیامک شوید.
برای حل این مشکل در اس ام اس پیشرو قابلیتی تعبیه شده است که این امکان فراهم می شود تا در زمان لزوم بدون نیاز به ورود به پنل اس ام اس، به گروه هایی از مخاطبین خود پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
در ادامه چگونگی فعالسازی این قابلیت بیان شده است:
1-    خط اختصاصی:
نیاز به یک شماره اختصاصی دارید تا بتوانید دستور ارسال را به  آن اعلام نمایید که در سامانه پیامکی اس ام اس پیشرو ،  از قسمت امکانات قابل تهیه است

2-    ایجاد گروه در دفترچه تلفن
در دفترچه تلفن  و در قسمت مدیریت گروه ،  یک گروه با نام مخاطبین که نیاز دارید تا مواقع لزوم به آنها ارسال اس ام اس انجام شود، ایجاد نمایید و از قسمت افزودن مخاطب، شماره های گیرندگان را به این گروه اضافه نمایید.
3-    ایجاد منشی فعال:
فرض کنید می خواهید تعریف نمایید که متنی را که با شماره موبایل 09032313300  به شماره اختصاصی خود ارسال می کنید ، به گروهی از مخاطبین که در مرحله 2 تعریف نمودید ، ارسال شود:
•    از قسمت امکانات منشی پیامکی را انتخاب نمایید
•    ار گوشه سمت راست علامت + را انتخاب نمایید تا صفحه منشی پیامکی جدید باز شود


•    در صفحه باز شده ، یک نام دلخوا برای منشی وارد نمایید و دقت نمایید که گزینه فعال انتخاب شده باشد
        شرط را اینگونه تعریف نمایید:
        شرط اول :    شماره ارسال کننده:    برابر باشد با:     09032313300
•    در "انتخاب عملیات" در انتهای صفحه برای گزینه  ارسال پبامک به مخاطبین دفترچه تلفن، گروه گیرندگانی که در  مرحله دوم ایجاد نمودید انتخاب شود.
•    ثبت نهایی را کلیک نمایید.

در این حالت هر متنی که با شماره 09032313300  به شماره اختصاصی ( که در مرحله 1 تهیه نمودید) ارسال شود ، دقیقا همان متن به گروه گیرندگان مرحله 2 ارسال خواهد شد و نیازی نیست دسترسی به اینترنت داشته باشید و وارد پنل شوید.

موفق باشید